Rüyada su takip zenci ada akar görmek395

Rüya Detayı

Çok büyük, bahçeli ve içinde havuzu olan bir evimiz var. Ben zorla tanımadığım bir kızla evlendirildiğimi görüyorum. Kızı tanımıyorum, kızın yanında ailesi de var. Benim ailemle birlikte eve doğru yürüyüp geliyoruz. Ben kıza, kızda bana manasız manasız bakıp duruyoruz. Sonra yan villada bulunan kocaman bir lamba direğinin savrularak bahçelerinde parçalandığını görüyor ve herkese söylüyorum. Bu sırada merasim biter bitmez bahçeyi gezerken havuzun giriş kısmının biraz taşlı olduğunu görüyor ve bunu en kısa zamanda temizlemeliyim diyorum. Bahçemizden çıkan bir arabayı seyrederken, arabanın içinde bulunan bir takım mutfak eşyalarının düştüğünü görüyorum. Sonra kendimi evimizin bahçesinde bulunan gölgeliğinde uzanırken görüyorum. Yanımızda geçen kurban bayramında vefat eden büyükbabamda var. Büyükbabam uykusundan biraz uyanır gibi olup en küçük amcamın yüzünü okşadıktan sonra tekrar uyuyor.
Sonra kendimi bir mahkeme salonunda buluyorum. Bir takım FBI ajanları yakalanan bir kaç kişiyi sorguluyor. Çok sinirliler. ılk sanık sorgulandıktan sonra ikinci sanık getiriliyor. Sorguyu Zenci bir ajan yapıyor ve sanığa hakaret etmeye başlıyor. Hızını alamayıp sanığın kafasını tutup masaya sürekli vuruyor. Bu sırada sanık müthiş bir korku duyuyor. Zenci ajan en sonunda, Keşke seni zulüm zamanında doğursaydım diye bağırıp onu hemen salondan çıkarmalarını söylüyor. Bu sırada sanığı çıkaran kişi, sanığı arkasından sürekli tekmeliyor. Sanık ise tekme yedikçe köpek gibi havlıyor. Üzerinde bildik turuncu elbise var. Ben bu ikisini takip ediyor ve görevlinin sanığı zemini metal olan bir yere yatırdığını görüyor, üzerine su dökmek için çeşmeden kova ile su aldığını görünce korkudan geri çekilmeye başlıyorum. Sonra görevli üzerime su atmaya çalışıp "Senide buraya yatırırım" diyor. Ben hemen odaya kaçıyorum. O sırada ise bütün aile efradımın orda olduğunu görüyor ve mahkemeyi televizyondan izlemeye devam ediyorum.


Bu rüya toplam 0 adet oy alarak. Toplam 0 puan almıştır.Rüya Tabiri

Kendinizle ilgili bilmediğiniz olaylara şahit olabilirsiniz. Obsesif yanınız var. Çok fazla ?ekilci olabilirsiniz. Bunlar zamanla sizi çok rahatsız edebilir. Yanlız olmaktan korkuyor da olabilirsiniz. Ne kadın nede erkek bir yanınız var ortada biryerlerde kalmı? birşeylerin acısını çekmekten zevk alıyor da olabilirsiniz. Rüyalarınızla var etmeye çalı?tığınız gerçek olmasını istediğiniz bir dünyaya sahipsiniz belki bu rüyalar da bir hayal ürünü olabilir!

Sizin Yorumlarınız

* Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapınız !