Rüyada kız mutfak yüksek ada altın görmek574

Rüya Detayı

Çok büyük,eski tip bir evdeyim.şu yüksek tavanlı,ahşap kocaman kapıları olan evlerden biri.Ev neredeyse bir kız yurdu gibi.Bir sürü genç kız var.O ara babam geliyor.Onu eski kitaplıklı koltuklardan birine oturtuyorum ve kızlara kahve yapmalarını söyleyip çıkıyorum.Döndüğümde hepsinin(babam dahil)kahve içtiğini,ama bana yapmadıklarını görüp kızıyor, söyleniyorum. Sonra,bulunduğumuz odanın kapısı çalınıyor.Yeğenim kapıyı açmak için koşuyor.Ancak kapıyı açmaya fırsat bulamadan,gelenin onun erkek arkadaşı olduğunu ve kapıyı bir tekmede yıktığını görüyorum. Delikanlının yüzünde daha önce görmediğim ince bir bıyık var.Üzerinde de renkli bir gömlek.Yeğenim erkek arkadaşının koluna girip(çünkü anladığım kadarıyla erkek arkadaşı sarhoş),başka bir yere götürüyor.O arada babama da onların kim olduğu hakkında bilgi veriyorum.
Daha sonra başka bir odaya geçiyorum. Ama o odaya geçebilmek için,gene eski tip bir koltuğun altından sürünerek geçmem gerekiyor.Geçtiğim yer büyük bir mutfak ve kazanlar kaynıyor.Orada da annemle karşılaşıyorum.şimdi mi aklına geldi buraya gelmek gibi birşeyler söylüyor.


Bu rüya toplam 1 adet oy alarak. Toplam 5 puan almıştır.Rüya Tabiri

Ev kişinin ruh halidir. Kız arkadaşlar ise bir çok lakırdıyı simgeler. Babanız ve kitaplık onun nasihatlarını simgeliyor. Kaynayan kazanlar maddi olanakları ve maddi önemi, maddi imkanları simgeler. Böylelikle bir genelleme yaparsak; yapacağınız işleriniz geleceğinizi etkileyecek ve büyüklerinizin düşüncelerine önem vermeli çünkü bu sizin geleceğinize de yansıyacak.

Sizin Yorumlarınız

* Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapınız !