Rüyada kadın kız namaz acı ada görmek298

Rüya Detayı

Kendimi bir hanın içinde alışveriş yaparken gördüm.Daha sonra hiç tanımadığım birisiyle kaçmaya başladık. Hanın içinde birilerinden kaçıyorduk. Sonra birsürü balık gördüm kaçtığım kişinin de balıkçı olduğunu anımsadım rüyamda.
Kaçarken bir camiye gittim. Caminin avlusu o kadar büyük tüki kimi insanlar bahçede geziniyor kimileri ise namaz kılıyorlardı, Ben cami bahçesinin kapısından onları izledim sonra içeriden bahçede gezinen bir kız çıktı, Ben de biraz durduktan sonra bir kafe gibi bir yere gittim. Orda hiç tanımadığım iki adamla oturdum ve bana oranın çorbacı olduğunu söylediler, onlarda çorba içiyorlardı. Masaya bir kadın geldi elinde bir katalogla bana uzattı ve bir şeyler al dedi ben hiç cevap veremeden yanımdaki adam biz de satıyoruz, Hemde daha kalitelisini dedi.
Adamlardan birinin kafasında bere vardı ve o biraz daha yaşlıydı bana saçlarına ne olmuş dedi. Bende ne olmuş ki dedim kesmişsin dedi bende hayır,kendiliğinden kırıldı saçlarım dedim
ve ondan sonra uyandım.


Bu rüya toplam 1 adet oy alarak. Toplam 2 puan almıştır.Rüya Tabiri

Selamlar, bazı sorumluluklardan kaçıyorsunuz,bazı şeyler var manevi olarak sizi çok zorluyor ve sığınacak bir yer arıyorsunuz,manevi yanlarınızı güçlendirmeniz için bir uyarı var,ayrıca sorumluluk almaktan kaçarsanız kaybedeceğiniz çok şeyler olabilir,korkularınızı yenmeniz gerekir,önünüzde bazı şeyleri seçmek zorunda kalabilirsiniz,bir prestij kaybına uğrayabilirsiniz ama bu kayıp önceki secimlerinizle ilgili sevgiyle kalın.

Sizin Yorumlarınız

* Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapınız !