Rüyada ev kan numara altın arı görmek362

Rüya Detayı

Rüyamda bir eve misafirliğe gidiyorum. Ancak gittiğim bu evi ve kişileri tanımıyorum. Sonra aniden vücudumda bir sürü iğnelerin olduğunu görüyorum
ve hay allah nasıl bunları farketmemişim diyerek hepsini derimin altından el yordamıyla bulup tek tek çıkartıyorum. Ancak bu iğneleri çıkartırken hiç canım yanmıyor. Fakat karın bölümümde bulunan iğnelerden bir kısmını çıkarırken kan fışkırıyor ve yine hiç canım yanmıyor. Bir yandan da etrafımda bulunan kişilerde kanı durdurmaya çalışıyorlar ve başarıyorlar.
Ama kanın akması benim pek umrumda olmuyor çünkü nedense geçeceğini biliyorum. Onlara numara yapıyor ve çok canım yanıyormuş gibi bana ilgi göstermeleri için feryatlar atıyorum etrafa nedense.
Sonra vucüdumdan çıkardığım iğneleri küçük bir masaya bırakıyorum ve masaya baktığımda evin hemen hemen her yerinde iğneler olduğunu görüyorum .
Ve sonra bu iğnelerle bişiler yapmaya çalışan ev sahibine nasıl beni uyarmazsın diye kızıyorum.
Bu rüya toplam 1 adet oy alarak. Toplam 5 puan almıştır.Rüya Tabiri

Maddi sıkıntılar olabilir. Bu sizi, ailenizi çevrenideki bütün insanları ilgilendirecek. Sizi sıkınıya sokacak olan olayın çözümü sizde olmasına karşın çevrenizden bu konuda yoğun ilgi talebinde bulunacaksınız.

Sizin Yorumlarınız

* Yorum Yapmak için Lütfen Giriş Yapınız !